Aktuální provoz kanceláře s ohledem na epidemii koronaviru SARS-CoV-2

  • Naše kancelář funguje beze změny, nejsme epidemií zasaženi. Provoz byl upraven tak, aby byl omezen přímý kontakt s klienty, nastal pouze v nezbytně nutných případech. Podkladová a finální dokumentace je sdílena (stejně jako před epidemií) elektronicky. Během osobní schůzky na stavbách, na začínajících projektech, při předávání tiskové dokumentace je nutné oboustranně dodržovat bezpečnostní pravidla z hlediska ochrany zdraví před SARS-CoV-2, dle aktuálního nařízení vlády ČR.

Aktuální stav doby zpracování projektů, stav květen 2020

  • Odborné statické posudky, konzultace, průzkumy a posudky jsou u drobnějších akcí kvůli velké pracovní vytíženosti dočasně pozastaveny. Zhotovení projektů statiky pro DSP, DPS a konstrukce technologií je možné provést dle dohody, aktuálně je ale tvůrčí a časová kapacita vytížena do července 2020. Pro stálé zákazníky a partnery platí nadále individuální dohoda dle požadovaných pracovních harmonogramů.

Od podzimu 2018 zpracováváme projekty na nejnovějším grafickém a výpočetním SW!

  • V září 2018 byla pořízena kompletně nová nejmodernější grafická a výpočetní architektura od firem AUTODESK (AutoCAD, tvorba výkresové dokumentace), ALLPLAN (vyztužování žb.konstrukcí), DLUBAL SOFTWARE (RFEM výpočty + vlastní kmitání), FINE (dimenzování konstrukčních prvků). Tímto krokem se opět ocitáme na moderním standardu projekční činnosti a kvalitativně držíme krok se špičkovými kancelářemi v Evropě.

Aktuální počasí

Akce a průzkumy můžete plánovat třeba i podle počasí ...

Dlouhodobá předpověď počasí